Pozorovatelny - jak si lebedit v přírodě? Postavíme Vám pozorovatelnu na klíč

 

“Když jsem se rozhlédl po nádherně “zapojeném” a fungujícím mokřadu, který byl pozemku založen již v roce 2012, přemýšlel jsem jak dále tuto krajinu zvelebovat …a nápad byl na světě … lebedit si v příprodě a s přírodou a podpořit flóru opylovači.”

Díky pozorovatelně (nebo-li lebedínu) získalo toto území oči a uši do nádherné a mozaikovité krajiny. Objekt nabízí nejenom prostor a zázemí pro chov včel, ale take platformu pro setkání, ať už za účelem vdělávání nebo jen jako zastávky na naučné stezce a při té příležitosti si odpočinout a občerstvit se…. A z “posedu” který je přístupný díky přírodním schodům, pozorovat z ptačí perspektivy veškeré dění dotčené lokality…. Dr. Ing. Petr Marada, Šardice 2018

 

POSTAVTE POZOROVATELNU SE VČELÍNEM!!!

Tento projekt je určen pro města,obce, spolky, myslivce, vlastníky půdy….prostě pro všechny, kdo chtějí být změnou v přírodě k lepšímu….a odpověděli si ANO na uvedené otázky. Zařízení je stavbou pro lesnictví a myslivost, na max. zastavěné ploše 30 m2  a do 5m výšky, bez podsklepení.

Tyto stavby nevyžadují povolení stavebního úřadu dle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, podle § 79 odst.2 stavebního zákona.

 

Co vám zajistíme my?

Realizaci projektu od vhodného umístění pozorovatelny na vašem území (půdě), přes projektovou studii a realizační projektovou dokumentaci, nákup materiálu až po výstavbu.

 

Za 3 měsíce si již můžete v přírodě lebedit i vy. 

POSTAVTE POZOROVATELNU SE VČELÍNEM!!!

 

Projekt pozorovatelny na klíč na vašem pozemku   

  Chcete zatraktivnit krajinu, ve které hospodaříte,  relaxujete, žijete…..

?    Chcete krajinu vybavit nábytkem, který vám umožní příjemné pozorování, vzdělávání, odpočinek ....

?    Chcete v revíru myslivecké zařízení, které nebude jenom pro myslivce, ale také pro Vaše Kamarády, přátele, spoluobčany....děti a jiné návštěvníky....

?    Chcete pozvat do vaší přírody a krajiny hosty....chcete býti i v přírodě nadčasoví....

 

Spojte se s námi již dnes!   Náš tým je Vám k dispozici na: 

Tel. +420 775 938 638,   E-mail alexandra.stevenson@yahoo.com

 

Partneři : 

a1architects s.r.o.

Hostavická 44/37, Praha 14

info@a1architects.cz